Rozšiřujeme své řady
Vyzkoušej si, jestli se k nám hodíš

přejít k testu

O jakou pozici
máš zájem?

Pod každým puntíkem se skrývá vlastnost, kterou od našeho nového kolegy nebo nové kolegyně očekáváme.

Pokud tento charakter odpovídá tvé osobnosti, neváhej přejít k další části s popisem náplně práce.

Zjistit náplň práce
ruka.gif
Mám všech pět pohromadě.
pater.gif
Mám rovnou páteř v každé situaci.
koule.gif
Mám koule na velké výzvy a nebojím se je dotáhnout.
zaludek.gif
Mám žaludek, který snese i konfrontaci s klientem.
plice.gif
Mám slušný objem. Málokdy mi dojde dech.
srdce.gif
Moje srdce bije pro tým a klienty.
bicak.gif
Dokážu nést zodpovědnost za projekty.
oko.gif
Reklamní prostředí, zakázky a klienty nevidím poprvé.
ucho.gif
Umím naslouchat potřebám zákazníků.
mozek.gif
Mám schopnost analyzovat, plánovat a kontrolovat.
mozek.gif
Mám spousty nápadů a nebojím se je vyslovit.
ruka.gif
Naklikám cokoli, od identity po web.
pater.gif
koule.gif
Mám koule přicházet s originálními nápady.
zaludek.gif
Mám žaludek, který snese i nestandardní projekty a termíny.
plice.gif
srdce.gif
bicak.gif
Dokážu nést zodpovědnost za podobu projektů.
oko.gif
Mám skvělé vizuální cítění a oko pro detail.
ucho.gif
Když přijde zadání, dokážu si ho pozorně vyslechnout.
mozek.gif
Zapojuje se při vymýšlení a tvoření.
mozek.gif
Jiskří nespoutanou kreativitou.

Account Manager

Koho hledáme

Potřebujeme zkušeného acount executive/managera, který už působil na podobné pozici v reklamní agentuře. Dokáže systematicky pracovat a řídit zakázky a nebojí se nových a nevyzkoušených projektů. Skvěle vychází s klienty i kolegy. Angličtina mu nedělá potíže.

Náplň práce

  • Denní komunikace s klientem
  • Péče o nové i stávající zákazníky a rozvíjení dobrých vztahů
  • Vedení obchodních jednání s klienty
  • Příprava zakázek a tvorba briefů i debriefů pro kreativce
  • Kontrola správnosti výstupů z kreativního týmu
  • Tvorba harmonogramů a hlídání dodržování termínů
  • Komunikace s dodavateli od zadání až po výstupy

Co nabízíme

  • Pestrý mix projektů i klientů
  • Příležitost pracovat v malém, dynamickém týmu
  • Prostor pro vlastní nápady
  • Možnost rychle růst v rychle rostoucí firmě
  • Rodinnou atmosféru a kanceláře v centru Prahy
  • Full-time úvazek
  • Zajímavé finanční ohodnocení a další výhody

Graphic designer

Potřebujeme zkušeného graphic designera/art directora, který už působil na podobné pozici v reklamní agentuře. Má zkušenosti s grafickou tvorbou, od tiskovin po digitál, od letáku po kampaň, logo a vizuální identitu.

Náplň práce

  • Příprava grafických výstupů podle zadání
  • Účast na vytváření kreativních konceptů
  • Komunikace s accountem, dodavateli i klientem
  • Prezentace výstupů

Co nabízíme

Pojďme se sejít

Nahrát CV
Odebrat
Odebrat
Jsme GDPR ready
Neplatný vstupNeplatný vstupNeplatný vstupNeplatný vstup