O nás

2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
‘13

Představa, že si otevřeme vlastní kreativní studio, získává jasné obrysy. Sbohem zaměstnanecké výhody! Začínáme podnikat a rovnou tvoříme kompletní vizuální identity.

‘14

Navazujeme spolupráci s většími klienty. Prvotní přešlapy jsou za námi a tým se stabilizuje. Do portfolia přidáváme video produkci, eshopy a webové portály.

‘15

Stáváme se členy Czech Business Council v Dubaji a tvoříme vizuální identitu a web největší „emirátské“ národní společnosti Transguard. Pražský office je teď headquarters.

‘16

Pracujeme na dalších projektech pro arabské partnery a sbíráme zkušenosti s kodéry v Kašmíru. Chce to hodně zenu. Stěhujeme se a naše portfolio se opět rozšiřuje. Klientům nabízíme komunikační full-servis.

‘17

Plní se nám sen – můžeme si vybírat projekty, které nám dávají smysl a baví nás na nich pracovat. „Good things come to those who wait.“ Opět rosteme, stěhování je nevyhnutelné.

‘18

Kreatorium je v novém. Organizační struktura dostává zabrat. Objem zakázek roste a s ním i náš tým, ale stále si zachováváme individuální přístup kreativního studia. Náš sen se naplnil – vybíráme si projekty ne podle rozpočtu, ale podle toho, jestli jsou smysluplné a přínosné pro nás i pro svět.

‘19

Co nás čeká dál? Možná spolupráce s vámi. Udělejte první krok a napište nám.

Jakub
Jakub
CEO
Mikoláš
Mikoláš
Graphic Designer
Milan
Milan
Online Graphic Designer
Lucka
Lucka
Account Manager
Iveta
Iveta
Online Specialist
Lucie
Lucie
Financial Manager
Karolína
Karolína
Account Manager
Vojta
Vojta
Junior Project Manager
Honza
Honza
Cameraman
Maťo
Maťo
Photographer

Jak pracujeme

Řekneme vám radši, jak se vám s námi bude pracovat. Ze všeho nejdřív zjistíte, že konečně můžete spolupracovat s kreativními lidmi, kteří vám naslouchají a mají zájem o ten nejlepší výsledek. Hned potom se seznámíte s našimi pracovními postupy a příjemně vás potěší, že budete přesně vědět, co/jak/kdy od nás můžete čekat. A nakonec dostanete výsledek, který předčí vaše očekávání, naplní vaše obchodní cíle a podpoří vaši firemní identitu.

Kreatorium s.r.o.
IČ: 044 80 902,
DIČ: CZ 044 80 902

Sídlo společnosti
Lublaňská 267/12, 120 00
Praha 2 – Vinohrady

Spisová značka 248190 C,
Městský soud v Praze

Kanceláře
West Flexi Offices, 4. patro
Siemensova 2717/4, 155 00
Praha 5 – Stodůlky

Telefon
+420 777 090 454

Email
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pošlete nám vzkaz